Duszpasterze

Proboszcz

Ks. Kazimierz Czempiel

Ur. 18.09.1968 r. w Piekarach Śląskich. Pochodzi z Parafii Imienia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Bartłomieja Apostoła w Piekarach. Święcenia kapłańskie przyjął 15.05.1993 r. w Katowicach. W parafii od sierpnia 2010 r. Obecny kustosz Sanktuarium.

 

Wikary

Ks. Rafał Kilianek

Ur. 04.07.1986 r. w Mikołowie. Pochodzi z Parafii Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Łaziskach Średnich. Święcenia kapłańskie przyjął 14.05.2011 r. w Katowicach. W parafii od września 2018 r.

 

Inni kapłani

Ks. Prałat Gerard Nowiński

Ur. 08.05.1940 r. w Wirku. Pochodzi z Parafii św. Andrzeja Boboli w Rudzie Śląskiej - Wirku. Święcenia kapłańskie przyjął 14.06.1964 r. w Katowicach. Poprzedni proboszcz i kustosz Sanktuarium. Od sierpnia 2006 r. na emeryturze.

Ks. Antoni Pudlik

Ur. 20.01.1952 r. w Piekarach Śląskich. Pochodzi z Parafii Imienia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Bartłomieja Apostoła w Piekarach. Święcenia kapłańskie przyjął 23.03.1978 r. w Katowicach. W parafii od września 2018 r.